Yönetim Kadromuz

EROL BİLECİK INDEX GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI

1962 yılında Antakya’da doğan Erol Bilecik, ilk, orta ve lise öğrenimini yine Antakya’da tamamlamıştır. 1987’de İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olarak Türkiye’nin ilk bilgisayar mühendisleri arasında yer almıştır.

Erol Bilecik, 1989 yılında İndeks Bilgisayar AŞ’yi kurarak, günümüzde 200’den fazla dünya teknoloji markasının ürünlerini 8.000’den fazla iş ortağı kanalıyla Türkiye’deki bireysel ve kurumsal tüketicilerle buluşturan Index Grup şirketlerinin oluşmasını sağlamıştır.

2002-2005 yılları arasında, Türk bilgisayar sektöründeki en eski sivil toplum kuruluşlarından biri olan TÜBİSAD’ın (Türkiye Bilişim Sanayicileri ve İşadamları Derneği) ve 2010-2014 dönemleri arasında İTÜ Mezunlar Derneği’nin Başkanlığını yapmıştır. 20 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşen Genel Kurul ile birlikte, 12 Ocak 2017 tarihinden itibaren sürdürdüğü TÜSİAD (Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini tamamlamıştır.

5 Haziran 2018 tarihinde Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur. 4 Eylül 2020 tarihi itibarıyla Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Vekilliği görevine devam etmektedir.

Erol Bilecik, eğitim alanına verdiği destekler ve yaptığı katkılar dolayısıyla 15 Temmuz 2010 tarihinde TBMM Üstün Hizmet Madalyası ile ödüllendirilmiştir.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

ATİLLA KAYALIOĞLU İCRA KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

1952 yılında Samsun’da doğan Atilla Kayalıoğlu, 1974 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, daha sonra Syracuse Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 1980 – 1999 yılları arasında IBM Türk’te çeşitli görevlerde çalışmış ve 1999 yılında Global Hizmetler Müdürlüğü görevi sonrasında Index’e katılmıştır. Index’in Yönetim Kurulu Üyesi olan Kayalıoğlu Neteks AŞ.’nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ile Datagate AŞ., İnfin AŞ. ve Teklos AŞ.’nin Yönetim Kurulu Üyelikleri görevlerini de yürütmektedir. 5 Eylül 2017 tarihinden itibaren Index’in Genel Müdürlüğü görevi sonrasında, Index Grup Şirketleri İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olmuştur. Evli ve 2 çocuğu olan Atilla Kayalıoğlu İngilizce bilmektedir.

SALİH BAŞ YÖNETİM KURULU VE İCRA KURULU ÜYESİ

1965 yılında doğan Salih Baş, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. 1990 yılından itibaren Index Grup’ta görev almaktadır. İlk olarak İndeks Bilgisayar AŞ’nin Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüş, 2003 yılında Datagate AŞ’ye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür olarak atanmıştır. Halen grup şirketlerinden İndeks Bilgisayar AŞ, Teklos AŞ, İnfin AŞ ve Desbil AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ile Despec AŞ, Neotech AŞ ve Neteks AŞ’de Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmektedir. Evli ve 1 çocuk babası olan Salih Baş, İngilizce bilmektedir.

HALİL DUMAN YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE CFO
Halil Duman

1965 yılında Giresun’da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Bulancak’ta tamamlamış, 1987 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Çalışma hayatına 1987 yılında Yücelen İnşaat AŞ’de muhasebe departmanında başlayıp, kısa bir süre sonra bu şirketin Mali İşler Müdürlüğü görevine atanmış ve 2000 yılına kadar bu sorumluluğu üstlenmiştir. 2000 yılı Eylül ayında İndeks Bilgisayar AŞ’de Mali İşler Direktörü olarak çalışmaya başlamıştır. 2003 yılında şirketin Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır. Halen İndeks Bilgisayar AŞ ve grup şirketleri olan Datagate AŞ, Despec AŞ, Neteks AŞ ve Teklos AŞ‘de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almaktadır. 1985 yılından itibaren Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ünvanına sahip olup, İstanbul SMMMO üyesidir. Bağımsız Denetçi ünvanına sahiptir. Evli olup, 2 çocuğu bulunmaktadır.

SUAT SÜMER NETEKS AŞ GENEL MÜDÜRÜ
Suat Sümer

1965 yılında doğan Suat Sümer, 1986 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Petrol Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, 1990 yılında ise yine aynı üniversitenin İşletme Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

1991-2003 yılları arasında HP Türkiye ve yurtdışı operasyonlarında farklı birçok sorumluluk üstlenen Sümer, bu kurumda en son olarak HP Türkiye ESG (Enterprise System Group) Kurumsal Satış Direktörü olarak görev almıştır.

2003 yılında HP'den ayrılarak Artım AŞ'yi kurmuştur. 2016 yılında İndeks Bilgisayar AŞ’nin Artım AŞ'nin çoğunluk hisselerini satın almasıyla birlikte, Artım AŞ Yurtdışı Operasyonlardan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. 2018-2019 tarihleri arasında Index Grup’un dijital dönüşüm projesinin yönetiminde de görev alan Suat Sümer, 1 Eylül 2019 tarihi itibarıyla Neteks Teknoloji AŞ Genel Müdürü olarak atanmıştır.

Evli ve 2 çocuk babası olan Suat Sümer, İngilizce bilmektedir.

BİLLUR KULE NETEKS AŞ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
Suat Sümer

1974 yılında doğan Billur Kule, 1995 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, 1999 yılında ise Boğaziçi Üniversitesi’nde MBA sertifika programını tamamlamıştır. 1995 yılında bir OEM distribütör şirketinde Müşteri Temsilcisi olarak iş hayatına başlamıştır. 1997 yılında Netex AŞ’de Müşteri Temsilcisi görevini üstlenmiştir. 2001-2002 yılları arasında iş hayatına kısa bir süre ara vermiş, sonrasında Index Grup bünyesine katılan Netex AŞ’de Ürün Müdürü olarak görev almaya başlamıştır. Netex AŞ‘de sırasıyla Ürün Müdürlüğü, SMB Satış Müdürlüğü, Satış Müdürlüğü ve ardından Cisco Departman Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. 2018 yılı Mart ayı itibarıyla Netex AŞ’de Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almaktadır. Billur Kule evli ve iki çocuk annesi olup, İngilizce bilmektedir.

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan
NETEKS Teknoloji Ürünleri A.Ş. sorumlu tutulamaz. © Copyright NETEKS Teknoloji Ürünleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır.